פורטל קשב וריכוז - מי אנחנו

"קשב וריכוז" פלטפורמה אינטרנטית לתיאום פגישות עם מומחים הפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה בישראל


איתור מומחה אוטומטי

שליחה אוטומטית של בקשה לאבחון, טיפול או ייעוץ. הפנייה תשלח ל- 3-5 המומחים הרלוונטיים ביותר לבקשתכם. כעת כל שעליכם לעשות הוא לחכות שהמומחה יצור עמכם קשר ויציג את עצמו.

אודות השרות
המערכת שלנו תאתר עבורכם את המומחים המתאימים ביותר לבקשתכם. אנו מסתמכים על טיפול מתוחכם בקריטריונים כמו תחום ההתמחות המבוקש, מיקום המומחה בארץ, אופי הבקשה וסוג הטיפול המתאים. נאתר עבורכם את המטפלים המתאימים ביותר לדרישות שלכם ונאפשר להם ליצור עמכם קשר במועד הנוח והמתאים ביותר לכם.

שירות זה מומלץ במיוחד למי שאינו מכיר מטפלים ספציפיים או שיטות בהן הוא מעוניין להתמקד ומעדיף שאנשי המקצוע והמומחים שלנו יעשו זאת עבורו. היות ובכדי להתאים עבורכם את הטיפול ואת המטפל המתאימים ביותר אנו זקוקים לכמה שיותר מידע, אנו ממליצים לכתוב בקשה מפורטת ולהעלות על הכתב כל דבר שנראה בעיניכם חשוב לאופי הטיפול העתידי.

המומחים שנבחר עבורכם ייצרו עמכם קשר ותוכלו להחליט בהתאם לשיחה האישית עמם האם תרצו להתחיל בטיפול אצלם. חיפוש זה מתאים עבור רוב האנשים ואנו ממליצים לעשות בו שימוש, מאחר ובמאגר המומחים שלנו יש מגוון עצום של מומחים כך שהסיכוי שהמטפל המושלם עבורכם מחכה לשיחה עמכם הוא גדול ביותר.

 

איתור מומחה פרטני

מעוניין ליצור קשר עם מומחה ספציפי? יודע איזה טיפול מתאים ביותר עבורך? בחר את המומחה שלך בעצמך והחל להתכתב אתו דרך האתר.
אם כבר יש לך מושג ברור על אופי הטיפול בו אתה מעוניין תוכל תוכל לאתר מומחה לפי קריטריונים של התמחות ספציפית ואזור הטיפול בארץ. הפלטפורמה באתר תאפשר לך ליצור קשר ישיר עם מומחה לפי בחירתך, ולהתחיל בתכתובת אתו. תוכל לעשות שימוש במערכת שלנו בכדי לשאול את המומחה כל שאלה שנוגעת לטיפול שלך וכך להבטיח טיפול ממוקד, אפקטיבי ויעיל עוד לפני תחילתו.

 


הצטרף כמומחה לפורטל

קשב וריכוז היא מערכת עצמאית לניהול ולפרסום של מטפלים ומומחים בתחום הפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה
אנו מציעים את פלטפורמת התיווך המובילה והנוחה ביותר בארץ בין אנשים המבקשים למצוא טיפול הולם לעצמם, לבין המטפלים השונים. בנוסף, הפורטל מהווה מאגר תכנים מקצועי הגדול והמגוון ביותר בישראל כיום לתחום הפרעות קשב וריכוז ולקויות למדידה

אודות השרות
האתר הוא במה ייחודית מסוגה ליצירת קשר מידי בין מטופלים לבין מטפלים ברחבי הארץ. אנו מציעים מערכת נוחה לאיתור סוגי טיפול ומומחים אשר מיושמת הלכה למעשה ביצירת מפגשים של טיפול ועזרה. באופן זה מתאפשר הקשר הראשוני בין המטפל למטופל ויצירת בסיס לטיפול עתידי.

הבסיס הגדול של המומחים הקיימים באתר תורם הן בתכנים כתובים והן במיומנות מקצועית. תכנים אלו יוצרים הפריה הדדית בתחום החשוב של חקר הפרעות הקשב והריכוז, והכול בעברית ובאופן נוח ונגיש. ניתן ללמוד על הגישות השונות המיושמות כבר היום לטיפול בהפרעות קשב וריכוז באגף המאמרים הנרחב, או להחליף מידע עם בעלי מקצוע אחרים המתעניינים בתחום הטיפול המקצועי שלכם. גוף הידע המקצועי הנרחב שלנו מושך מתעניינים רבים ומטופלים רבים המחפשים אחר מוקד מקצועי לטיפול בבעיותיהם.
ניתן להירשם כמומחה לאתר באופן פשוט ונוח בדף ההרשמה שלנו ולפתוח בדרך של הצלחה ועזרה.

pojo-placeholder-3
pojo-placeholder-4
pojo-placeholder-3
pojo-placeholder-4
pojo-placeholder-4